המלצות

אני ממליץ להזמין פרגולה מניסים הבעלים של שובל אלומיניום אדם נדיר קשוב ומקצוען אמיתי התקינו לי פרגולה ענקית כ 32 מ"ר התקינו הרבה לפני הזמן שהובטח קיבלתי פרגולה לפי התוכנית שביקשתי, שלא נדבר על צוות המתקינים ממש מקצוענים ממליץ בחום על ניסים והצוות הנפלא

משה סיטבון

ברצוני לשבח את ניסים נציג "שובל אלומיניום" על עבודה מהירה, מדויקת ומקצועית. פחות מיממה אחרי ההזמנה הוא שלח אלינו צוות עובדים מיומן ומקצועי שהרכיב את הפרגולה והמעקה שהזמנו ואף סייע לנו בעבודות נלוות באדיבות ובחריצות. התוצאה הייתה מרשימה! לכל מי שזקוק לשירות כזה אנו ממליצים בחום לפנות ל"שובל אלומיניום".

בת ציון ימיני

החברה מקצוענים ללא ספק. מה שסגרתי בהזמנה זה מה שקיבלתי בפועל. תוך זמן קצר מההזמנה הגיעו להתקין את הפרגולה עם צוות מיומן שיודע את העבודה וכמובן הכי חשוב זה ההתקנה היפה שמשאירה טעם טוב. תודה לניסים, לניב ולצוות ההתקנה. שיחקתם אותם בגדול.ממליץ בחום.

יוסי נברו

שירות מספר 1 ! אמרו לי תוך 45 ימים קיבלתי תוך 10 ימים !! ניסים בן אדם מיוחד בחור טוב אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות עבודה מהממת צוות שמרכיב ברמה אחרת תודה לניסים ולצוות על כל השירות❤️❤️❤️

תמר לוי

הזמנתי פרגולה אלומיניום לגג. הזמינות הייתה גבוהה, ביצוע מקצועי, מהיר ואיכותי. המחיר אטרקטיבי וגמיש. מומלץ בחום.

אבי יושקביץ

מקצוענים מדוייקים אדיבים עבודה איכותית ברמה גבוהה שאפו לניסים והצוות המדהימים.

מאיר חסן

רוצה להודות לשובל אלומיניום על הפרגולה החדשה שהותקנה אצלי. עבודה מקצועית , שרות מצוין.

ג'רי טבה

רצינו להגיד תודה לניסים וחבריו. הזמנו פרגולת אלומיניום לחצר לפני כשבועיים וכבר קיבלנו אותה. עבודה מאוד יפה ומדויקת, הרכבה מהירה, בדיוק מה שרצינו. תודה רבה! נשמח להזמין שוב!

מיכאל פטרוב